Paykasa İle İlgili Sıkça Sorular Sorular

Paykasa Nedir?

Paykasa internet üzerinde alışverişleriniz için kullanabileceğiniz güvenilir bir ödeme yöntemidir. Kredi kartı numaranızı ve kişisel bilgilerinizi girmeden alışveriş yapma imkanı sağlamaktadır. Detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

Paykasa Satın Almak İçin Tıklayınız…


Paykasa Güvenilir mi?

Paykasa ön ödemeli kartlar arasında en güvenilir sistemdir. Sorun yaşamadan %100 güvenilir olarak hizmet vermektedir. 16 haneli pin kodu ile tam güvenilir alışveriş imkanı sunmaktadır.


Paykasa Satın Alabilmem İçin Üyelik Gerekli midir?

Paykasa alabilmeniz için herhangi bir üyelik gerekmemektedir. Sitemiz üzerinden canlı destek hattına bağlanarak paykasa satın alabilirsiniz. Detaylı bilgiyi canlı destek hattından alabilirsiniz.


Paykasa Kartı Kimler Kullanabilir? Paykasa Satın Almak İçin Yaş Sınırı Var mı?

Paykasa kartı 18 yaşını doldurmuş herkes kullanabilir. 18 yaşından küçük bireyler için paykasa satışı yapılamamaktadır.


Minimum Ve Maksimum Ne Kadar Paykasa Alabilirim?

Sitemiz üzerinden minimum 10 € değerinde paykasa satın alabilirsiniz. Maksimum alabileceğiniz paykasa değeri ise 750 € dur. Paykasa değerleri €10, €15, €20, €25, €30, €50, €60, €70, €80, €100, €150, €200, €250, €500, €1000 olarak değişmektedir.


Paykasa Kartı Nasıl Satın Alabilirim?

Sitemiz üzerinden paykasa satın alma işlemi güvenilir ve hızlıdır.


  1. Canlı destek hattına bağlanarak paykasa satın almak istediğinizi belirtmeniz gerekmektedir.
  2. Canlı destek hattından aldığınız banka hesaplarına havale işlemini yapmanız gerekmektedir.
  3. Bu işlemleri tamamladıktan sonra canlı destek hattından kodunuzu alabilirsiniz.

Paykasa Kartımı Nerelerde Kullanabilirim? Paykasa Kart Geçen Siteler Nelerdir?

Paykasa kartınızı oyun sitelerinde, e-ticaret sitelerinde, internet sitelerinde alışveriş için güvenilir şekilde kullanabilirsiniz.


Paykasa Kartımı Nasıl Kullanabilirim?

Paykasa kartınızı satın aldıktan sonra canlı destek hattından aldığınız pin kodu ile kullanabilirsiniz. Sizlere verilen pin kodunu alışveriş yapmak istediğiniz siteye girerek alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.


Paykasa Kartı İçin Kullanım Ücreti Öder miyim?

Paykasa kart için herhangi bir kullanım ücreti bulunmamaktadır. İstediğiniz alışveriş ve oyun sitesinde ek bir ücret ödemeden paykasa kartı kullanabilirsiniz.


Paykasa Kartı Nasıl Nakite Çevirebilirim?

Paykasa kartı nakite çevirebilmek için canlı destek hattımıza bağlanmanız gerekmektedir. Canlı destek hattına bağlandıktan sonra paykasa bozumu yapmak istiyorum demeniz durumunda sizlere yardımcı olunacaktır.