Paykasa Nedir?

Paykasa bir diğer adı “Ön ödemeli sanal kart” olarak  bilinmektedir.

paykasaTürkiye’de interneti aktif kullanan kullanıcılar ve sürekli internet üzerinden alışveriş yapan kullanıcılar için yapılmış bir sanal karttır, Paykasa Kart’ın amacına gelirsek, internet üzerindeki alışverişlerinizi tamamen güvenilir bir ortamda yapmanızı sağlayan bir karttır.

Paykasa Kart satın aldığınızda size verilen 19 haneli sanal kart numarası ile , internet e-ticaret , oyun , ve alışveriş sitelerinde kredi kartı bilgilerinizi paylaşmanıza gerek kalmadan size verilen pin numarası ile satın alma işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Paykasa Satın Almak İçin Tıklayınız…

 

step1 step3 step21

Paykasa alabileceğiniz kart Miktarları;

Paykasa Kartları aşağıdaki para miktarlarında bulunmaktadır: €10,€15, €20, €50, €100, €150, €200, €250 ve €500 ,1000€ Belirtilen bu miktarları sayfamızın sağ alt kısmında bulunan Canlı Destek departmanımıza bağlanarak satın alabilirsiniz.

Paykasa bu güne kadar tüm müşterilerinin güvenliği korumuş ve memnuniyeti yüksek bir ön ödemeli kart sistemidir. Paykasa kart ile internet üzerinde güvenilir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Sitemiz güvenilir ve ucuz paykasa alabileceğiniz en iyi siteler arasında bulunmaktadır. Paykasa hakkında detaylı bilgi için canlı destek hattımıza bağlanabilirsiniz.