Hakkımızda

Paykasa Kart, internet üzerinde yayın yapan yaklaşık olarak 20.000 web sitesinde geçerliliği olan güvenilir bir ön ödemeli karttır. Satın alınan bu ön ödemeli kartın kullanım hakkı alıcıya aittir. Türkiye Cumhuriyeti kanunları çerçevesinde yasal olan tüm alışveriş sitelerinde kullanabilirsiniz.

Paykasa Satın Almak İçin Tıklayınız…

Şirketimiz tamamen yasal olmakla birlikte, satın alınan paykasa kart karşılığında fatura kesilmektedir.Her zaman müşteri gizliliği politikasında ilerlemekteyiz. Müşteri bilgileri hiçbir şekilde 3. şahıslarla paylaşılmamaktadır.


Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

10 yılı aşkın süredir ön ödemeli kart sistemi şirketi olarak Türkiye’de bir çok sanal kart satımında büyük rol oynamaktayız. Kullanıcılarımıza paykasa ana bayi olarak en uygun fiyata güvenilir ve kaliteli bir hizmet sunuyoruz. Sitemiz üzerinden kişisel bilgilerinizi ya da kredi kartı bilgilerinizi vermeden paykasa satın alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken canlı desteğe bağlanarak paykasa kart satın almak istediğinizi belirtmeniz dir.

Vizyonumuz Nedir?

Amacımız tüm kullanıcılarımıza güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışı ile en ucuz paykasa kartı ulaştırmaktır. 10 yıldır profosyonel ekibimiz ile sizlere daha iyi hizmet verebilmek için çalışıyoruz. Ödeme yöntemlerimiz arasında mobil ödeme gibi bir çok farklı yöntemi eklemek için çalışmalarımız devam etmektedir. Tek amacımız en ucuz paykasayı en güvenilir yoldan sizlere ulaştırmaktır.